Mano istorija.

soap bubbles

Prekės ženklas

Sveiki mielieji,

mano vardas Jurgita. Muilai “pagavo” mane prieš gerus dešimt metų. Muilų kūrimas, bandymai natūraliai įsipynė į mano gyvenimo gijas. Šalia kasdieninės rutinos tai yra atgaiva, galimybė sukurti kažką savo  ir įteikti žmonėms taip, kaip jaučiu. Be abejo aplink apstu draugų ir draugių,  kurie eina panašiu keliu, bet visi keliai  skirtingi,  tad  ir  rezultatai,  receptai,   sprendimai yra   skirtingi,  kaip  dainos  –  natos   tos pačios, melodijos   nuostabiai   skirtingos.

Trumpai apie viską:
prekybinio ženklo „Saponaria” vardo kilmė.
Vaistinis putoklis (Saponaria officinalis, angl. Soapwort, vok. Gewöhnliches Seifenkraut) Lietuvoje auganti gėlių rūšis. Liaudiškai vaistinis putoklis buvo vadinamas muilažole, muilūne, prausykle, putočiu. Saponarios šaknys turi daug saponinų ir seniau buvo vartojamos kaip muilas.

Apie mane:
esu mama, moteris, kuriu sau, savo vaikams, šeimai, dalinuosi su visais. Tai mano indėlis, kad pasaulis būtų truputėlį gražesnis, oda švelnesnė, kūnas stangresnis ir vos vos kvapnesnis, tiek, kiek leidžia gamta.

Apie gaminius:
gamindama muilus naudoju tik augalinės kilmės aliejus, spalvai – natūralius prieskonius ir molius, kvapui – eterinius aliejus. Jokių muilų bazių, dirbtinių dažiklių ar kvapiklių nenaudoju. Tai svarbiausi mano argumentai kuriant. Pirminius natūralius produktus paverčiant mažyčiais stebuklais, kurie puoselėja kūno odą.

Susisiekti

Jurgita Eimantaitė-Arcerė
Individualios veiklos pažymos Nr. 222032.

Tel.: +370 610 31939
shop@saponaria.lt

Užupio g. 10, LT 13114 Mickūnai, Vilniaus raj., Lietuva

  • 1

    Jurgita Eimantaitė – Arcerė

Updating…
  • Krepšelyje nėra produktų.